Категорії
Дитячі матраци Neolux Kids
Сортування
Відображати:
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  **при покупці на суму понад 3000 грн  Матрац Жасмин 3D зима-літо - Ортопедичний безпружинний матрац для вашого малюка на основі інноваційного матеріалу Latexform, який володіє еластичними і підтримуючими властивостями, має пористу структуру, завдя..
1,066грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ **при покупці на суму понад 3000 грн  Дитячий матрац «Викси 3D comfort» на основі пружинного блоку «Mini« Bonnell », який допомагає сформувати правильну поставу дитини. Матрац підлаштовується під індивідуальні вигини дитячої спини, і хребет дитини прийм..
1,205грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Матрац Тигра 3D ультра-кокос - Дитячий ортопедичний матрац з ефектом «Зима - Літо» на основі інноваційного матеріалу Latexform і кокосової койри. Поєднання екологічно чистих, інноваційних матеріалів, створює о..
1,635грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ ** при покупці на суму понад 3000 грн  Матрац Вінні 3D латекс-кокос - Ортопедичний матрац з асиметричною жорсткості, що володіє гіпоалергенними властивостями не токсичний. Новинка 3D Aerosystem - це сітка з тривимірним плетінням нитки, яка інтегров..
1,894грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Матрац Тіана 3D латекс-кокос - Дитячий матрац «Тіана 3D латекс-кокос» на основі незалежного пружинного блоку, натурального латексу з комірчастою структурою і кокосової койри. У пружинному блоці типу "Pocket Spring"..
1,940грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  **при покупці на суму понад 3000 грн Матрац Меггі латекс-мультизонних - Дитячий безпружинний ортопедичний матрац на основі натурального моноблока латексу. Забезпечує правильну підтримку хребта вашої дитини, витримує високі точкові навантаження. Спеціал..
2,526грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ    ** при покупці на суму  понад 3000 грн   Матрац Алекс латекс-кокос Дитячий ортопедичний матрац на основі натуральних матеріалів. Володіє різними ступенями жорсткості. У матраці використовуються натуральні наповнювачі: нату..
3,504грн.