Категорії
Дитячі матраци Велам
Сортування
Відображати:
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ !   **при покупці на суму понад 3000 грн   Матрац Смайлик - лаконічна і проста модель дитячого матрацу, яка відповідає європейським нормам санітарно-гігієнічної безпеки. Основа з нетканого матеріалу «Sprut» легко пропускає і вип..
375грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ ! ** при покупцы на суму понад 3000 грн  Матрац Фаворит-Біо - Основна перевага - застосування нетканого матеріалу «Sprut», який забезпечує максимальний ступінь повітропроникності. Родзинка матраца - використання в основному наповнювачі природних волокон..
633грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн  Матрац Котофей - Застосування унікальних волокон конопель у фірмових матеріалах «Sprut» - найбільш популярне в основах дитячих моделей матраців. Матрац не тільки «дихає», а й захищає дитину від бактеріального впли..
669грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ ! ** при покупці на суму понад 3000 грн  Матрац Балу - дитячий пружинний матрац на основі класичного блоку пружин «Вonnell» зменшеної висоти. Настили з матеріалу «Sprut» - гарантія прекрасної повітропроникності. Добавки бавовни і шерсті забезпечують ная..
1,038грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ ! ** при покупці на суму понад 3000 грн  Матрац Коко-Фаворит - Дуже популярний матрац. Основа із листа кокосової латексованої койри, відрізняється пружністю і довговічністю. Додаткові настили нетканого матеріалу «Sprut» забезпечують ідеальну повітропрон..
960грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ ! **  при покупці на суму понад 3000 грн  Матрац Фаворит-Біо П - Родзинка матраца - використання в основному наповнювачі природних волокон конопель, що володіють дезінфікуючими, бактерицидні і освіжаючими властивостями. Волокна конопель - унікальни..
1,128грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ ! ** при покупці на суму понад 3000 грн  Комплект Лежебока - для найменших. Оригінально виконані постільні приналежності, що доповнюють матрац «КОКО-ФАВОРИТ», створюють комфортні умови і для дитини, і для батьків. Простирадло (на гумці) і ковдрочку з'єд..
1,752грн.
БЕЗКОШТОВНА  ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад  3000 грн  Матрац Індиго - Комбіновану основу безпружинного матраца складають екзотичні матеріали - латекс і кокосова койра, для забезпечення підвищеної пружності. Стьобаний бавовняний чохол на легкому об'єм..
2,742грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ ! ** при покупці на суму понад 3000 грн    Матрац Ласка - дитячий пружинний матрац на основі блок-системи з незалежних пружин «Pocket Spring» (d = 1,8 мм). Пружна поверхня забезпечує оптимальну підтримку тіла дитини не дозволяючи деформувати те..
2,914грн.