Категорії
Безпружинні матраци Doctor Health

Матраци Doctor Health® - єдині в Україні рекомендовані Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України.

Ефективність профілактики і лікування захворювань хребта на 70-80% залежить від готовності людини:

    Правильно сидіти, стояти і ходити.
    Правильно підіймати і переміщати важкості.
    Займатися фізкультурою.
    Правильно лежати і вставати.

Забезпечити профілактику і лікування захворювань опорно-рухового апарату і нервової системи під час сну допоможуть ортопедичні матраци Doctor Health®.


Директор ІПХС ім. проф. М.І. Ситенка АМН України, Президент Української Асоціації ортопедів-травматологів, проф. Н.А.Корж: «Можна ствердно сказати, що запропоновані моделі матраців DoctorHealth® відповідають основним вимогам до виробів подібного призначення і відповідають всім основним сучасним санітарно-гігієнічним і лікувально-профілактичним нормам. Пропоновані матраци можуть бути корисні як при лікуванні остеохондрозу, спондилоартрозу, наслідків травм хребта, але і, що важливо, призначені для попередження розвитку подібних захворювань за рахунок биомеханічно та фізіологічно обгрунтованого впливу матраца на опорно-руховий апарат людини під час сну ».

Сортування
Відображати:
Акція
Матрац Orthopedic Senso | Ортопедік Сенсо
Матрац ORTHOPEDIC SENSO Акція -20% з 1 лютого  по 30 квітня  2018 року!   Матраци Doctor Health® - єдині в Україні рекомендовані Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України Ефективність профілактики і лікування зах..
6,415грн. 5,132грн.
Матрац ORTHOPEDIC BALANCE   ПРИ ЗАМОВЛЕННЯ МАТРАЦУ ORTHOPEDIC BALANCE - подушки та наматрацник у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ORTHOPEDIC BALANCE - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 50%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн  М..
6,909грн.
Матрац Orthopedic Balance Duo ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ ORTHOPEDIC BALANCE DUO - подушка та наматрацник у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ORTHOPEDIC BALANCE DUO - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 50%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн ..
7,403грн.
Матрац ORTHOPEDIC MAXI EFFECT   Матраци Doctor Health® - єдині в Україні рекомендовані Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України. Ефективність профілактики і лікування захворювань хребта на 70-80% залежить від готовності людини: &n..
7,896грн.