Категорії
Матраци Matroluxe
Сортування
Відображати:
Матрас ВИОЛЕТ / VIOLET   Серія матраців Shine ТМ Matroluxe - неймовірно м'які і відчутно легкі матраци, що просто змушують покинути всі клопоти і проблеми, занурившись в обійми комфорту. Дозвольте собі відчути легкість невагомості і насолодитися фарбами природи. Матрац&..
2,831грн.
Матрас ЖАСМИН / JASMINE   Нова серія матраців Shine ТМ Matroluxe - неймовірно м'які і відчутно легкі матраци, що просто змушують покинути всі клопоти і проблеми, занурившись в обійми комфорту. Дозвольте собі відчути легкість невагомості і насолодитися фарбами природи. П..
3,087грн.
Матрас IRIS/ ІРИС    Серія матраців Shine ТМ Matroluxe - неймовірно м'які і відчутно легкі матраци, що просто змушують покинути всі клопоти і проблеми, занурившись в обійми комфорту. Дозвольте собі відчути легкість невагомості і насолодитися фарбами природи. М..
3,453грн.
Матрац LATEX / ЛАТЕКС   Двосторонній безпружинний ортопедичний матрац Матрац LATEX / ЛАТЕКС - прекрасна м'яка модель безпружинного матраца з високими ортопедичними характеристиками, які досягаються за рахунок багатозонного високоякісного натурального латексу. При цьому пові..
9,806грн.
Матрац NAPOLI / НЕАПОЛЬ   Матрац двосторонньої жорсткості Матрац NAPOLI / НЕАПОЛЬ - двосторонній безпружинний ортопедичний матрац з різним ступенем жорсткості для кожної сторони, що дає можливість вибору більш кращої з них. Універсальна, дуже популярна модель багатошарового бе..
7,848грн.
Матрац LILAC / ЛІЛАК    Серія матраців Shine ТМ Matroluxe - неймовірно м'які і відчутно легкі матраци, що просто змушують покинути всі клопоти і проблеми, занурившись в обійми комфорту. Дозвольте собі відчути легкість невагомості і насолодитися фарбами природи. ..
3,239грн.
Матрац MINT / МІНТ    Серія матраців Shine ТМ Matroluxe - неймовірно м'які і відчутно легкі матраци, що просто змушують покинути всі клопоти і проблеми, занурившись в обійми комфорту. Дозвольте собі відчути легкість невагомості і насолодитися фарбами природи. ..
1,841грн.
Матрац SAKURA / САКУРА    Серія матраців Shine ТМ Matroluxe - неймовірно м'які і відчутно легкі матраци, що просто змушують покинути всі клопоти і проблеми, занурившись в обійми комфорту. Дозвольте собі відчути легкість невагомості і насолодитися фарбами..
2,597грн.
Матрац LATEX KOKOS / ЛАТЕКС КОКОС   Двосторонній безпружинний ортопедичний матрац Матрац LATEX KOKOS / ЛАТЕКС КОКОС - відмінна комфортна модель безпружинного матраца середньої жорсткості з високими ортопедичними характеристиками, жорсткість і пружність якого посилені шаро..
10,622грн.
Матрац MILAN / МІЛАН   Матрац двосторонньої жорсткості Матрац MILAN / МІЛАН - універсальна, дуже популярна модель багатошарового безпружинного матраца з натуральних наповнювачів - латексу і латексованої кокосової койри - з чудовими ортопедичними характерістіками. Повітрян..
11,147грн.
Матрац LATEX KOKOS ULTRA / ЛАТЕКС КОКОС УЛЬТРА   Двосторонній матрац Матрац LATEX KOKOS ULTRA / ЛАТЕКС КОКОС УЛЬТРА - відмінна комфортна модель жорсткого безпружинного матраца з високими ортопедичними характеристиками, жорсткість якого посилена шаром кокосової койри, що розділяє..
11,690грн.
Матрац LATEX dual / ЛАТЕКС дуал   Двосторонній матрац ЗИМА/ЛІТО Матрац LATEX dual / ЛАТЕКС дуал - безпружинний, ортопедичний, прошивний двосторонній матрац з натурального перфорованого латексу і шару кокосового волокна з жорсткого боку матраца і латексу з диференційованими зонам..
13,464грн.