Категорії
 Безпружинні матраци Come-for
Сортування
Відображати:
Матрац ErgoFlex   Двосторонній безпружинний матрац ErgoFlex відноситься до класу преміум і підійде як для здорових людей, так і тих, хто має проблеми з хребтом. В якості основного наповнювача у виробі використовується інноваційний матеріал Ortho Foam. Його особливість - чару..
7,863грн.
Матрац SensoFlex   Безпружинний матрац SensoFlex має середню ступінь жорсткості і відноситься до класу преміум. Особлива система перфорації наповнювача створює ефект незалежних пружин. Як результат, сон на такому матраці забезпечує повноцінне розслаблення хребта і дозволяє забут..
6,021грн.
Матрац Класик    Традиційний пружинний блок у цій моделі замінений трьома шарами спеціального пінополіуретану. Завдяки особливій структурі, складу і підвищеній щільності цей матеріал здатний витримувати високі динамічні і статичні навантаження, забезпечує прекрасний анатомі..
4,042грн.
Матрац Оптима   Оптима - це безпружинний асиметричний матрац з сучасними наповнювачами і ефектом «Зима/Літо». Одна сторона матраца жорстка з настилом з кокосової койри (кокос), яка володіє міцністю і довговічністю, стійка до максимальних навантажень. Інша - більш пружна і ..
4,648грн.