Категорії
Безпружинні матраци Donson
Сортування
Відображати:
Ортопедичний матрац Softness 12 | Софтнесс 12 БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн  Ортопедичний матрац Softness 12 - матрац, який складається з монолітної плити піни Orgofoam (11 см - висота). Піна володіє унікальними ортопедичними властивостям..
2,036грн.
Ортопедичний матрац Softness 18 | Софтнесс 18 БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! **  при покупці на суму понад 3000 грн НАМАТРАЦНИК У ПОДАРУНОК! Ортопедичний матрац Softness 18 - ортопедичний матрац, який складається з 17 см монолітної плити з піни Orgofoam. Саме піна буде за..
2,984грн.
Анатомічний матрац SunRise | Санрайс БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! **при покупці на суму понад 3000  грн НАМАТРАЦНИК  У ПОДАРУНОК! Анатомічний матрац SunRise - Ця модель належить до числа безпружинних матраців із середнім рівнем жорсткості і вважається найпопуля..
3,758грн.
Ортопедичний матрац Sensation | СЕНССЕЙШЕН БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн   НАМАТРАЦНИК ТА ПОДУШКА У ПОДАРУНОК! Ортопедичний матрац Sensation - матрац, в якому вдало поєднуються застосування інноваційних технологій з високим рівнем ор..
3,955грн.
Анатомічний матрац Memoflex | Мемофлекс БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн НАМАТАЦНИК ТА ПОДУШКА У ПОДАРУНОК! Анатомічний матрац Memoflex - ортопедичний матрац, який зможе зацікавити навіть найдосвідченіших користувачів. Ця модель належить..
4,178грн.
Ортопедичний матрац Aurora | Аврора БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупцы на суму понад 3000 грн НАМАТРАЦНИК ТА ПОДУШКА У ПОДАРУНОК! Ортопедичний матрац Aurora - ортопедичний матрац з унікальними властивостями: асиметричність жорсткості всіх поверхонь. На одній стор..
4,319грн.
Анатомічний матрац Anatomic | Анатоміко БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн НАМАТРАЦНИК ТА ПОДУШКА У ПОДАРУНОК! Анатомічний матрац Anatomic - ортопедичний матрац преміум класу. Це виріб можна сміливо назвати гордістю безпружинною серії Донс..
4,804грн.
Ортопедичний матрац Orgolex | Орголекс БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн  НАМАТРАЦНИК ТА ПОДУШКА У ПОДАРУНОК! Ортопедичний матрац Orgolex - ортопедичний матрац, в якому об'єднані високі показники ортопедичности і застосування інновацій..
5,098грн.
Ортопедичний матрац Ecolex | ЕКОЛЕКС БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! **при  покупці на суму понад 3000 грн НАМАТРАЦНИК ТА ПОДУШКА У ПОДАРУНОК! Ортопедичний матрац Ecolex - унікальне безпружинні виріб, в якому передбачена двостороння жорсткість. Ця модель вважається най..
8,074грн.