Категорії
Безпружинні матраци Roll Innovation

Ортопедичні матрацибезпружинні вакуумовані.

Серія матраців Roll Innovation - це п'ять моделей безпружинних матраців у вакуумній упаковці скручених в рулон (скручування). Така упаковка матраців полегшує їх транспортування, по своїй якості і комфорту скорочення матраци не поступаються матрацам в стандартній упаковці. Матрац-скрутка поміститися в легковий автомобіль, в разі потреби його просто перенести і в руках, завдяки зручним транспортувальним ручкам.
У серії Roll Innovation представлені безпружинні матраци середнього ступеня жорсткості з моноблока дихаючої піни Foam, в поєднанні з шарами латексу, кокосової койри і піни Memo.
Матраци володіють ортопедичними і анатомічними властивостями і відповідають стандартам якості продукції ТМ come-for.

Сортування
Відображати:
Матраc MiniRoll АКЦІЯ! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ MINIROLL -  подушка у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ MINIROLL - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 25%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! ** при покупці на суму понад 3000 грн Матраc MiniRoll Основні ..
2,331грн.
Матрац MonoRoll АКЦІЯ! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ MONOROLL - Наматрацник або подушка у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ MONOROLL - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 25%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! ** при покупці на суму понад 3000 грн Матрац MonoRoll - ортопедичн..
3,329грн.
Матраc CocoRoll АКЦІЯ! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ COCOROLL - Наматрацник або подушка у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ COCOROLL - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 25%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! ** при покупці на суму понад 3000 грн Матраc CocoRoll ..
3,783грн.
Матраc MemoRoll АКЦІЯ! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ MEMOROLL - Наматрацник або подушка у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ MEMOROLL - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 25%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! ** при покупці на суму понад 3000 грн Матраc MemoRoll   ..
3,939грн.