Категорії
Безпружинні матраци Roll Innovation

Ортопедичні матрацибезпружинні вакуумовані.

Серія матраців Roll Innovation - це п'ять моделей безпружинних матраців у вакуумній упаковці скручених в рулон (скручування). Така упаковка матраців полегшує їх транспортування, по своїй якості і комфорту скорочення матраци не поступаються матрацам в стандартній упаковці. Матрац-скрутка поміститися в легковий автомобіль, в разі потреби його просто перенести і в руках, завдяки зручним транспортувальним ручкам.
У серії Roll Innovation представлені безпружинні матраци середнього ступеня жорсткості з моноблока дихаючої піни Foam, в поєднанні з шарами латексу, кокосової койри і піни Memo.
Матраци володіють ортопедичними і анатомічними властивостями і відповідають стандартам якості продукції ТМ come-for.

Сортування
Відображати:
Матраc MiniRoll   Основні характеристики Тип рулонні / без пружин Жорсткість середньої жорсткості Навантаження на 1 спальне місце 120 кг Вис..
2,331грн.
Матрац MonoRoll   Матрац MonoRoll - ортопедичний безпружинний матрац в рулоні, вакуумований. Основні характеристики Тип рулонні / без пружин Жесткость середньої жорсткості ..
3,329грн.
Матраc CocoRoll   Основні характеристики Тип рулонні / без пружин Жорсткість середньої жорсткості / жорсткий ..
3,783грн.
Матраc MemoRoll   Ортопедичний матрац MemoRoll з нової лінійки матраців ТМ come-for Roll Innovation, виконаний з моноблока дихаючої піни Foam Memo, у поєднанні з в'язкоеластичний матеріалом - піною Memory. Завдяки своїй особливій структурі, піна Memory має ефект "пам'яті" - під..
3,939грн.