Категорії
Матраци Bonel

Блок "Боннель" - це пружинний блок, що складається із конусоподібних пружин, з'єднаних між собою спиралевидним дротом. Існує безліч версій винаходу блоку даної конструкції, сама, на наш погляд, красива (причому, підтверджена фотодокументами!) - Це застосування даних блоків в Італії для розмінування що залишилися після війни мінних полів - насправді, такий пружинний блок прекрасно розподіляє вагу тіла людини по всій своїй поверхні, зменшуючи, тим самим, тиск на одиницю площі.

Пружинні матраци на блоці "Боннель" виготовляються вже більше 60 років, і, незважаючи на появу з тих пір безлічі нових технологій, залишаються найбільш продаваними в Європі, насамперед, через свою перевірену часом надійність і відносно невисоку ціну.

Ми застосовуємо для виробництва пружинних блоків виключно п'ятивиткові пружини із спеціальної загартованого сталевого дроту діаметром 2,2 мм. Діаметр верхнього та нижнього витків - 9см. Дані характеристики забезпечують оптимальне поєднання жорсткості й еластичності пружинного блоку, що сприяє максимальному ортопедичному ефекту.