Категорії
Матраци Sleep&Fly Organic Pocket Spring

Матраци Sleep&Fly Organic екологічно чисті ортопедичні матраци з блоком незалежних пружину Львові.

Колекція Sleep&Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих для людини і навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organic гіпоалергенні, абсолютно безпечні при тривалому застосуванні, крім того, процес виготовлення ортопедичних матраців проходить без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Обираючи продукцію Organic, Ви підтримуєте екологічно чисте виробництво. Нові вимоги до технологічних процесів зменшують забруднення навколишнього середовища і підвищують якість матраців. Ми піклуємося не тільки про ваше здоров'я, а й про майбутнє нашої планети.

Сортування
Відображати:
Акція
Матрац Epsilon | Епсілон
Матрац Epsilon   Акція -20% з 1 лютого  по 30 квітня  2018 року! Колекція Sleep & Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих для людини і навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organi..
2,440грн. 1,952грн.
Акція
Матрац Omega | Омега
Матрац Omega   Акція - 20 % з 1 лютого по 30  квітня 2018 року  Колекція Sleep & Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих для людини і навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organic..
2,825грн. 2,260грн.
Матрац DELTA | ДЕЛЬТА   ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ DELTA | ДЕЛЬТА - НАМАТРАЦНИК  У ПОДАРУНОК! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ DELTA | ДЕЛЬТА - СНИЖКА НА КАРКАС З ЛАМЕЛЯМИ - ДО 30%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн 1. Чехол b..
3,028грн.
Акція
Матрац Gamma | Гамма
Матрац Gamma   Акція  -20 %  з 1 лютого по 30 квітня 2018 року ! Колекція Sleep & Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих для людини і навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organi..
2,992грн. 2,393грн.
Матрац Alfa - екологічно чистий ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ ALFA - наматрацник  та подушка ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ALFA - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 30%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3..
3,874грн.