Категорії
Матраци Luchini
Сортування
Відображати:
Матрац Laura - ортопедичний матрац на основі стандартного пружинного блоку Bonnel. Завдяки системі MICROCELL-35 матрац правильно підтримує хребет під час сну і відпочинку. Чохол зроблений з трикотажної тканини, стеганой на бавовняному і вовняному наповнювачах, які створюють комфорт і затишок в бу..
2,838грн.
Матрац Norma - матрац у вакуумній упаковці ортопедичний. Комфортний і практичний матрац. В основі матраца - моноблок еластичного MICROCELL-35, який здатний витримувати постійні деформації і навантаження. Завдяки матрацу Norma міцний сон Вам гарантований! Тип матраца: безпружинний Висота ма..
3,540грн.
Матрац Delizia - комфортний ортопедичний матрац на основі блоку Bonnel. Відмінно підійде для тих, хто воліє щодо жорстку поверхню для сну. Тип матраца: Bonnel Висота матраца: 25 см Чохол матраца: трикотажна тканина Ступінь жорсткості: нижче середньої Максимальне навантаження: до 110 ..
3,629грн.
Матрац Flavia - ортопедичний матрац, комфортний і практичний, на основі блоку Bonnel. Завдяки матеріалу Меморі Ваші м'язи зможуть максимально розслабитися. Матрац анатомічно релаксує шкіру. Тип матраца: Bonnel Висота матраца: 24 см Чохол матраца: трикотажна тканина Ступінь жорсткості: ..
3,808грн.
Матрац Elisa - ортопедичний матрац для тих, хто любить середньо-м'яку поверхню для сну. Натуральний латекс максимально повністю розслаблює зовнішні групи м'язів, сприяє меншій вертлявості уві сні. Відмінно підходить для людей старшого віку. Тип матраца: Bonnel Висота матраца: 21 см Чохол..
4,057грн.
Матрац Palmira Sistema 3D - ортопедичний матрац у вакуумній упаковці. В основі матраца - MICROCELL-35 і латексована кокосова койра. Такий матрац підходить для людей, що ведуть активний і спортивний спосіб життя. Завдяки функції "Всі сезони" створюється унікальний мікроклімат в будь-який час року ..
4,878грн.
Матрац Iris Sistema 3D - ортопедичний матрац, система Pocket Spring. Матрац дуже зручний і комфортний завдяки тому, що кожна його пружина, незалежно від сусідніх, максимально точно підлаштовується під контур тіла людини, створює правильне положення під час сну, сприяє релаксації і відпочинку м'яз..
4,906грн.
Матрац Olimpia Sistema 3D - матрац на блоці Pocket Spring. Це дуже зручний і надійний ортопедичний матрац з ефектом пам'яті форми «MEMORY». Цей матрац створює правильне положення тіла під час сну, рівномірно розподіляючи навантаження по всій поверхні. Ортопедичний ефект - максимальний, сприяє про..
5,106грн.
Матрац Paola Sistema 3D - ортопедичний матрац підвищеної жорсткості на основі блоку "Pocket Spring". Матрац відмінно підійде для профілактики сколіозу і в цілому комфортного відпочинку. Міцний сон, розслабленість м'язів забезпечує поєднання натурального латексу і кокосової койри. Тканина «GREEN T..
5,333грн.
Матрац Idea Sistema 3D - екологічно чистий ортопедичний матрац у вакуумній упаковці. В основі матраца - еластичний матеріал MICROCELL-35. Матрац Idea вважається багатофункціональним: з одного боку шар MEMORY, а з іншого - перфорований латекс. Матрац з'єднує два різних ефекту. Шар MEMORY рівномірн..
5,504грн.
Матрац Riflesso - безпружинний ортопедичний матрац з ефектом "пам'яті" на основі MICROCELL-35. Характеристики: 1. Матрац середньої жорсткості. 2. Навантаження до 110 кг. 3. Висота 19 см. 4. Спеціальний захисний шар. 5. Прошарок Memory для додання підвищеної анатомічн..
5,687грн.
Матрац Noemi Sistema 3D - ортопедичний матрац у вакуумній упаковці, максимальний комфорт. В основі матраца використовується еластичний матеріал MICROCELL-35. Шари перфорованого латексу поверхні матраца дозволяють Вашому тілу прийняти максимально правильне положення. Тип матраца: безпружинн..
5,742грн.
Матрац Merino Sistema 3D - понад зручний ортопедичний матрац у вакуумній упаковці. Матрац Merino - дуже надійний і практичний матрац. У його основі моноблок еластичного MICROCELL-35, який здатний витримати постійні деформації і навантаження. Чохол матраца з одного боку складається з 100% вовни ме..
5,751грн.
Матрац Beatrice Sistema 3D - комфортний і надійний ортопедичний матрац у вакуумній упаковці. Виготовлений на основі пружного і еластичного блоку з диференційованими зонами жорсткості. Чохол зроблений з якісної трикотажної тканини ALOE VERA. Ефект "Все Сезони" створюється за допомогою стьобаної на..
7,813грн.
Матрац Palmazio Sistema 3D - латексний ортопедичний матрац високої якості. Основа матраца - еластичний латексний блок з диференційованими зонами. Матрац покритий латексованою кокосовою койрою, що надає йому підвищену жорсткість. Чохол зроблений з якісної трикотажної тканини з просоченням ALOE VER..
8,367грн.