Категорії
Наматрасники Come-for
Сортування
Відображати:
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ   **при покупці на суму понад 3000 грн  Комфортний, практичний наматрацник «Комбо», виконаний на основі натуральних матеріалів, додасть вашому спальному місцю додаткову пружність і м'якість. Наматрацник є двостороннім і володієефектом «зима / ..
713грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Наматрацник «Каприз» допомагає зберігати ваш матрац від побутових забруднень і продовжує термін його використання. Наматрацник виготовлений з натуральних екологічно чистих матеріалів і являє категорію «преміум». ..
1,221грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн  Наматрацник Аква Стоп Непромокальний наматрацник «Аква Стоп» (водонепроникний наматрацник) - єдиний в модельному ряду наматрасників ТМ «Come-for» поєднує в собі функції постільної білизни і чохла. Застос..
554грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Наматрацник «Бриз» стане прекрасним доповненням до вашого матрацу і додасть йому додаткову м'якість і комфортність. Наматрацник «Бриз» виконаний з лляної вати. Цей матеріал вважається одним з кращих при виробн..
908грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА  ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Ортопедичний наматрацник «Ейрі» складається з двох шарів 100% БЕтканини і шару бавовняної вати, простьобаних між собою і зафіксовані по кутах. Ортопедичний наматрацник призначений для використання в тепл..
523грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  **при покупці на суму понад 3000 грн Наматрацник «Органік» виготовлений з екологічно чистих натуральних матеріалів і дозволяє поліпшити споживчі властивості вашого матраца, посилити його пружність. В якості основного матеріалу в наматрацник застос..
685грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн «Прайм» - наматрацник ТМ come-for, що представляє категорію преміум рівня. Виріб виконаний з натуральних екологічно чистих матеріалів. Завдяки особливій конструкції - наматрацник обертає матрац з боків. «Прайм» зах..
1,142грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Наматрацник Протект Мультисезонний наматрацник «Протект» складається з двох шарів поликоттону і шару силіконізованого волокна, простьобаних між собою та зафіксованих по кутах. Для забезпечення додаткового..
468грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн  Наматрацник Протект + Мультісезонний наматрацник «Протект +» складається з двох шарів Поликоттон і шару силіконізоване волокна, простьобаних між собою. Наматрацник закриває бічні стінки матраца і фіксуєт..
667грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ   ** пр покупці на суму понад 3000 грн  Наматрацник «ТЕРМО» складається з двох шарів 100% бавовняної тканини і шару вовняної вати, простьобаних між собою та зафіксованих по кутах. Наматрацник призначений для використання в холодну пору року. Д..
536грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн   Підматрацник - це свого роду захист для матраца. Наматрацник кладеться на ламелі і використовується для захисту матраца від пошкоджень і пилі.Подматраснік «Твін» виготовлений з синтепону і двох шарів щіл..
350грн.