Категорії
Наматрасники DonSon
Сортування
Відображати:
Наматрацник Comfort - це обов'язковий аксесуар на кожному спальному місці. Його призначення полягає в забезпеченні захисту матраца від пилу і бруду, що буде продовжувати його експлуатаційний термін. Крім цього, наматрацник буде підвищувати теплоізоляційний рівень в процесі відпочинку, і надавати ..
236грн.
Наматрацник Merinos - Наматрацник «Merinos» (Мерінос) виконує одну з основних функцій, що стосуються забезпечення комфортних умов для відпочинку. Як наматрацник, так і постільне ложе повинні відповідати декільком критеріям. Це відповідність забезпечення своєму власникові безтурботний і здоровий с..
580грн.
Наматрацник Quadro - це обов'язковий аксесуар на кожному спальному місці. Його призначення полягає в забезпеченні захисту матраца від пилу і бруду, що буде продовжувати його експлуатаційний термін. Крім цього, наматрацник буде підвищувати теплоізоляційний рівень в процесі відпочинку і надавати по..
484грн.
Наматрацник Soft Merinos - невід'ємний елемент будь якого ліжка. Наматрацник софт меринос має у своєму складі піну memory, яка зменшує ступінь жорсткості ортопедичного матраца і покращує його анатомічні та ортопедичні властивості. Під дією температури тіла людини і тиску мікропористий матеріал me..
1,057грн.
Наматрацник Soft Streich - Наматрацник «Soft Streich» оснащений обшивкою софт стрейч, яка виготовляється з стрейча з чудовою якістю. Проте основна перевага полягає в тому, що в якості наповнювача використана піна MemoryFoum.Інноваціонние властивості піни memory впливають на зниження жорсткості на..
873грн.
Наматрацник Streich - Наматрасник запобігатиме забруднення, передчасний знос і підвищить комфортність сну і відпочинку. Модель Стрейч щільно простьобаного, що буде забезпечувати відмінну рельєфність поверхні і гарантувати довгий експлуатаційний термін виробу. Щоб використання наматрасника було бі..
595грн.