Категорії
Наматрасники Neolux
Сортування
Відображати:
Гель - інноваційний матеріал, що має здатність до 3D-деформації, властивістю «пам'яті», високою теплопровідністю і здатністю знижувати температуру поверхні шкіри. Гель адаптується індивідуально під кожну людину, підлаштовуючись під особливості його статури. Дані ергономічні властивості гелю дозво..
2,594грн.
Наматрацник виготовлений на основі інноваційного матеріалу «Latexform», який володіючи високими еластичними і підтримуючими властивостями, дає можливість зменшити жорсткість матраца, роблячи його більш м'яким. Даний матеріал створить для Вас особливий мікроклімат і приємні відчуття під час відпоч..
700грн.
Наматрацник виготовлений на основі інноваційного «гнучкого еластичного матеріалу» «Memory» з комірчастою структурою, який повторює рельєф тіла сплячої людини, правильно розподіливши тиск на Ваші суглоби і хребет, розслаблює м'язи, сприяє глибокому, комфортному сну. Даною виріб значно підвищить ор..
1,438грн.
Наматрацник виготовлений на основі латексованої кокосової койри, виробленої з волокон кокосового горіха, що володіє бактерицидними властивостями. Даний матеріал не боїться вологості і антиалергенні. Має натуральне походження і використовується як один з найжорсткіших наповнювачів. Наматрацник..
1,131грн.
Наматрацник виготовлений на основі натурального, перфорованого латексу з комірчастою структурою, який володіє чудовими підтримуючими і ергономічними властивостями. Даний матеріал є гіпоалергенним і гігієнічним. Добре пропускає повітря. Має високу зносостійкість. Дає можливість змінити жорсткість ..
1,227грн.