Категорії
Наматрасники Велам
Сортування
Відображати:
Наматрацник Барвінок - Наматрацники «БАРВІНОК» створені на основі нетканих об'ємних полотен з поліефірних волокон. Бавовняні тканини наматрацника «БАРВІНОК» підтримують оптимальний мікроклімат під час сну.   Розмір Ціна ..
357грн.
Наматрацник Континенталь - Наматрацники «КОНТИНЕНТАЛЬ» створені на основі нетканих об'ємних полотен з поліефірних волокон. «КОНТИНЕНТАЛЬ» - чохол з жакардової тканини надає виробу елегантність. Наматрацник допоможе значно продовжити термін служби матраца. Кріпиться до матраца петлями еластичної с..
1,191грн.
Наматрацник Латекс H=3 - практично тонкий матрац. Його використання змінить обридлі відчуття сну на звичних старих матрацах і, тим більше, диванах. Наматраcнік виручить як тимчасове спальне місце і відмінно підходить для занять фітнесом та ігор дітей. СКЛАД ШАРІВ: 1. Деталь чохла із..
1,677грн.
Наматрацник Латекс H=6 - Наматрацник «ЛАТЕКС» - практично тонкий матрац. Його використання змінить обридлі відчуття сну на звичних старих матрацах і, тим більше, диванах. Наматрацник виручить як тимчасове спальне місце і відмінно підходить для занять фітнесом та ігор дітей. СКЛАД ШАРІВ: ..
2,772грн.
Наматрацник Малюк - Можливе виготовлення замовних розмірів до 140 х 60. СКЛАД ШАРІВ: 1. Наповнювач - матеріал нетканий «Sprut» з добавками Поліефірне силіконізоване волокон. Тканина - х / б 2. З виворітного боку кріпитися еластична стрічка Габарити ..
204грн.
Наматрацник-покривало Чемпіон - 3 - продукція, яка доповнює особливі властивості зони сну. Можливість забезпечення належного рівня гігієни, а значить затишку і комфорту - важлива складова для матраців. Красиве і якісний виріб збереже поверхню матраца від можливих забруднень. Особлива структура на..
297грн.
Наматрацник-покривало Чемпіон-1 - Наматрацники «ЧЕМПІОН» - продукція, яка доповнює особливі властивості зони сну. Можливість забезпечення належного рівня гігієни, а значить затишку і комфорту - важлива складова для матраців. Красиве і якісний виріб збереже поверхню матраца від можливих забруднень..
393грн.