Категорії
Сортування
Відображати:
Нова подушка в лінійці аксесуарів ТМ come-for Едвайс Foam представлена в двох розмірах. Склад - піна Foam. Цей дихаючий ортопедичний матеріал забезпечить оптимальну підтримку шиї і створить максимальний комфорт протягом всього сну. 50*70 292 ..
292грн.
Новинка в лінійці аксесуарів ТМ come-for подушка Едвайс Дрім подарує Вам здоровий і комфортний відпочинок протягом всієї ночі. Наповнення - силіконізоване поліефірне волокно (кульки). Чохол - 100% бавовна, стьобаний, декорований червоною атласною кантом. Подушка поставляється в спеціальній с..
192грн.
Подушка має два рівні підтримки голови, що дозволяє вибрати оптимально зручне положення під час сну. Рекомендується для людей сплячих на спині або на боці. Наповнення - силіконізоване поліефірне волокно "кульки". Чохол - 100% натуральна бязь, декорований червоною атласною кантом. Ортоп..
218грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Аквагель» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Аквагель - революційний продукт з охолоджуючим ефектом для комфортного сну навіть у саму жарку погоду. ..
2,556грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Аквагель контур» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Аквагель - революційний продукт з охолоджуючим ефектом для комфортного сну навіть у саму жарку погод..
2,556грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Аквагель контур міні» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Аквагель - революційний продукт з охолоджуючим ефектом для комфортного сну навіть у саму жарку ..
2,136грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн  Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Вумен» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробного матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. ТМ come for про..
454грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Делікат» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробного матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Спеціально для тих, хто вважає за краще спати на боку, ТМ come for розробила ортопедичну подушку «Едва..
1,239грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  **при покупці на суму понад 3000 грн Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Кидді» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробного матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Щоб ваша дитина щодня ..
483грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Мен» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Ця ортопедична подушка с..
592грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  **при покупці на суму понад 3000 грн В ортопедичній подушці «Едвайс-латекс» в якості наповнення використовується латекс. Латех перешкоджає росту бактерій, грибків і плісняви. Натуральний латекс являє собою спінене молоко каучукового дерева. Ун..
1,031грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн  В ортопедичній подушці «Едвайс-латекс класик» в якості наповнення використовується латекс. Латех перешкоджає росту бактерій, грибків і плісняви. Натуральний латекс являє собою спінене молоко каучукового ..
980грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при покупці на суму понад 3000 грн Ортопедична подушка «Едвайс-меморі» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Особливість матеріалу меморі..
1,771грн.