Категорії
Сортування
Відображати:
Нова подушка в лінійці аксесуарів ТМ come-for Едвайс Foam представлена в двох розмірах. Склад - піна Foam. Цей дихаючий ортопедичний матеріал забезпечить оптимальну підтримку шиї і створить максимальний комфорт протягом всього сну. 50*70 292 ..
192грн.
Новинка в лінійці аксесуарів ТМ come-for подушка Едвайс Дрім подарує Вам здоровий і комфортний відпочинок протягом всієї ночі. Наповнення - силіконізоване поліефірне волокно (кульки). Чохол - 100% бавовна, стьобаний, декорований червоною атласною кантом. Подушка поставляється в спеціальн..
192грн.
Подушка має два рівні підтримки голови, що дозволяє вибрати оптимально зручне положення під час сну. Рекомендується для людей сплячих на спині або на боці. Наповнення - силіконізоване поліефірне волокно "кульки". Чохол - 100% натуральна бязь, декорований червоною атласною кантом. Ортоп..
218грн.
Акція
Подушка Едвайс Латекс Класік
Акція -40% з 1 лютого по 30 квітня 2018 року! В ортопедичній подушці «Едвайс Латекс Класік» в якості наповнення використовується латекс. Латех перешкоджає росту бактерій, грибків і плісняви. Натуральний латекс являє собою спінене молоко каучукового дерева. Унікальна структура латексу ..
1,162грн. 697грн.
Акція
Подушка Едвайс Латекс Компакт
Акція -40% з 1 лютого по 30 квітня 2018 року! Подушка Едвайс Латекс Компакт (Advice Latex Compact) являє собою моноблок з цільного латексу. Чистота і сила природи наділяють натуральний латекс унікальним властивостями. Поєднання комфорту, пружності, антимікробних властивостей зробило подуш..
849грн. 509грн.
Акція
Подушка Едвайс Латекс Контур
Акція -40% з 1 лютого по 30 квітня 2018 року! Подушка Едвайс Латекс Контур являє собою моноблок з цільного латексу. Чистота і сила природи наділяють натуральний латекс унікальним властивостями. Поєднання комфорту, пружності, антимікробних властивостей зробило подушку Advice Latex улюблени..
998грн. 599грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Аквагель Класік» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Аквагель - революційний продукт з охолоджуючим ефектом для комфортного сну навіть у саму жарку погод..
2,556грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Аквагель Контур» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Аквагель - революційний продукт з охолоджуючим ефектом для комфортного сну навіть у саму жарку погод..
2,556грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Аквагель контур міні» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Аквагель - революційний продукт з охолоджуючим ефектом для комфортного сну навіть у саму жарку ..
2,136грн.
Акція
Подушка Едвайс Меморі Вумен
Акція -40% з 1 лютого по 30 квітня 2018 року! Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Вумен» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробного матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. ТМ come for пропонує ортопедичні подушки, розроблені с..
756грн. 454грн.
Акція
Подушка Едвайс Меморі Кідді
Акція -40% з 1 лютого по 30 квітня 2018 року! Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Кідді» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробного матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Щоб ваша дитина щодня прокидався радісним і здоровим, ..
805грн. 483грн.
Акція
Подушка Едвайс Меморі Мен
Акція -40% з 1 лютого по 30 квітня 2018 року! Ортопедична подушка «Едвайс-меморі Мен» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Ця ортопедична подушка створена спеціально для чоловіків ..
986грн. 592грн.
Ортопедична подушка «Едвайс-Меморі» має наповнення з гіпоалергенного і протимікробної матеріалу меморі, який ідеально повторює контури голови і шиї, реагуючи на температуру і вагу. Особливість матеріалу меморі використовуваного в ортопедичних подушках у здатності максимально зменшувати кон..
1,771грн.