Категорії
Подушки Doctor Health

Основа ортопедичних подушок Memo Ultra Soft і Memo Ortho - унікальний інноваційний матеріал Memory. Реагуючи на температуру і вагу тіла, матеріал Memory ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні. У місцях щільного прилягання тіла до подушки температура матеріалу підвищується, і матеріал стає м'якше. У місцях мінімального дотику температура не змінюється, і матеріал залишається щільним, даючи голові ідеальну підтримку. Таким чином, знижується тиск на судини і м'язи тіла.

Сортування
Відображати:
Подушка Latex Classic Розмір: 60 x 40 x 12.5 см В основі ортопедичних подушок Latex Classic і Latex Ortho моноблок з натурального «дихаючого» латексу, що гарантує повітропроникність і вентиляцію, виключаючи появу бактерій. Подушка адаптується до контурів тіла, підтримуючи оптимальним сп..
1,192грн.
Подушка Latex Mini Розмір: 40 x 33 x 13 см В основі ортопедичної подушки Latex Mini моноблок з натурального «дихаючого» латексу, що гарантує повітропроникність і вентиляцію, виключаючи появу бактерій. Подушка адаптується до контурів тіла, підтримуючи оптимальним способом шию і плечі, до..
797грн.
Подушка Latex Ortho Розмір: 50 x 43 x 11 см В основі ортопедичних подушок Latex Classic і Latex Ortho моноблок з натурального «дихаючого» латексу, що гарантує повітропроникність і вентиляцію, виключаючи появу бактерій. Подушка адаптується до контурів тіла, підтримуючи оптимальни..
1,192грн.
Подушка Memo Mini Розмір: 49 x 32 x 11/8 см Основа ортопедичної подушки Memo Mini - унікальний інноваційний матеріал Memory. Реагуючи на температуру і вагу тіла, матеріал Memory ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні. У місцях щільного прилягання ті..
704грн.
Memo Ortho Розмір: 60 x 40 x 10/8 см Основа ортопедичних подушок Memo Ultra Soft і Memo Ortho - унікальний інноваційний матеріал Memory. Реагуючи на температуру і вагу тіла, матеріал Memory ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні. У місцях щільного п..
1,480грн.
Memo Ultra Soft Розмір: 60 x 40 x 10 см Основа ортопедичних подушок Memo Ultra Soft і Memo Ortho - унікальний інноваційний матеріал Memory. Реагуючи на температуру і вагу тіла, матеріал Memory ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні. У місцях щіль..
1,326грн.
TexnoGel Ergo Розмір: 66 x 41 x 11 см Ортопедичні подушки TexnoGel Ergo і TexnoGel Ortho - поєднання матеріалу Memory з компактними шарами в'язкого інноваційного, але при цьому міцного гелю високої щільності, що має 3D молекулярну структуру. При використанні подушки з TexnoGel відбуваєть..
2,662грн.
TexnoGel Ortho Розмір: 60 x 43 x 11/10 см Ортопедичні подушки TexnoGel Ergo і TexnoGel Ortho - поєднання матеріалу Memory з компактними шарами в'язкого інноваційного, але при цьому міцного гелю високої щільності, що має 3D молекулярну структуру. При використанні подушки з TexnoGel відбув..
2,662грн.