Категорії
Подушки DonSon
Сортування
Відображати:
Подушка Classic - ортопедична подушка DonSon ™. Одним з найбільш популярних товарів є ортопедична подушка, виконана в класичному стилі. Її унікальні властивості сприяють рівномірному розподілу голови і шиї, що дозволяє забезпечити надійну і комфортну підтримку для голови під час сну і відпочинку...
105грн.
Подушка DeLux - ортопедична подушка. Подушка «DeLux» - найбільш популярний вид подушок серед усього асортименту компанії DonSon ™. Ще однією важливою характеристикою є здатність рівномірно розподіляти по поверхні подушки вологу, що дозволяє верхньому шару подушки швидко висихати і забезпечити Вам..
1,880,000грн.
Подушка Gravity Free - В якості наповнювача подушки використовують піну memory, яка має підвищену чутливість до температурних режимів. Це властивість забезпечує подушці пластичність, вона повторює контури Вашої голови та шиї під час сну і приймає первинний вигляд під час неспання. Залежно від Ваш..
634грн.
Подушка White collection - Ефективний тандем переваг і можливостей. Купуючи подушку з наповнювачем з силіконових кульок, ви забезпечуєте собі спокійний і комфортний відпочинок: голова занурюється на анатомічну, м'яку і обтічну поверхню подушки. Таке положення виключає передавлювання судин шиї та ..
70грн.
Подушка Лебединий пух - Традиційність подушки в сучасному виконання Подушку можна віднести до аксесуарів, які виконують серйозну місію - забезпечують комфортний відпочинок і перетворюють інтер'єр. Крім цього, подушки є традиційним елементом культури братів славян.Во час сну і відпочинку людина по..
182грн.