Категорії
Подушки Luchini
Сортування
Відображати:
Подушка Lattice Massaggi - подушка з перфорованого латексу, ортопедична. Подушка хвилеподібної форми, високоеластична. Завдяки валикам різної висоти подушка правильно підтримує голову і шию. З такою подушкою Вам гарантований глибокий і комфортний сон. Рекомендується для профілактики і лікування ш..
1,549грн.
Подушка Lattice Standard - ортопедична форма стандартної прямокутної подушки, виготовлена з латексу. Приємна на дотик, пружна, ідеально підтримує голову і шию. Призначена для профілактики і лікування шийного відділу хребта. Є отвори для зовнішньої вентиляції. Висота близько 14 см. Чохол знімний. ..
1,549грн.
Подушка Memoria Standard - ортопедична подушка з ефектом пам'яті форми Memory. Ефект Memory - точно повторює контури тіла. Подушка класичної форми, зручна і дуже комфортна. Дбайливо підтримує шию, дарує глибокий і спокійний сон, нормалізує кровообіг голови. Відмінно підійде для профілактики захво..
1,709грн.
Подушка Orto Lattice - подушка хвилеподібної форми, ортопедична, виготовлена з натурального латексу. За допомогою валиків різної висоти правильно підтримує шийні хребці і голову. Прекрасно підійде для профілактики і лікування проблемної шиї. Висота подушки від 10 до 12 см. Чохол знімний. ..
1,549грн.
Подушка Orto Memoria - ортопедична подушка класичної прямокутної форми. Ця подушка з ефектом пам'яті, тобто з точністю повторює контури тіла, підтримує шию, дарує міцний сон, нормалізує кровообіг голови. Відмінно підійде для профілактики захворювань шийного відділу хребта. Тканина: Велюрова ..
1,709грн.