Категорії
Подушки Neolux

Подушки Neolux забезпечують фізіологічно оптимальне положення голови і тіла під час сну, сприяють найбільш повному розслабленню тіла і, як наслідок, більш повному відпочинку. Випускаються класичної та ергономічної форми (з двома валиками різного діаметра) з різними наповнювачами, що забезпечують правильну підтримку голови і шиї. При вже існуючих захворюваннях шийного відділу хребта ортопедичні подушки Neolux допоможуть зняти напругу і знизити больові відчуття. За допомогою подушок Неолюкс сон стане більш комфортним і здоровим.

Сортування
Відображати:
Дитяча подушка Neolux Kids - дитяча ортопедична подушка класичної прямокутної форми. Така зручна подушка дуже сподобається Вашій дитині і забезпечить йому міцний сон! Подушка Neolux Kids зроблена з натурального латексу, гіпоаллергена. Ця подушка добре підтримує дитячий шийний хребет в горизон..
416грн.
Рекомендується тим, хто воліє не високі подушки і тим, хто спить на боці. Підходить людям середньої і великої комплектації тіла. За рахунок застосування терморегулюючого гелю підтримує оптимальну комфортну температуру протягом всього сну. Максимально розслаблює м'язи і дарує комфортний сон. ..
1,438грн.
Подушка Neolux Латекс - ортопедична подушка класичної форми на основі натурального латексу з комірчастою структурою, що володіє чудовими підтримують і ергономічними властивостями. Дана модель подушки забезпечує пружну правильну підтримку голови і шиї, створює оптимальні, фізіологічно правильні ум..
649грн.
Подушка RELAX GEL Рекомендується тим, хто страждає болями в області шиї, плечей і спини. Підходить людям з будь-якою комплектацією т.к. має два валика різного діаметру. За рахунок охолоджуючого ефекту підтримує оптимальний рівень вологості, що сприяє зменшенню потовиділення. Має чудові ергон..
1,900грн.
Ортопедична подушка ергономічної форми виготовлена на основі натурального, перфорованого латексу з комірчастою структурою, який володіє чудовими підтримують і ергономічними властивостями. Ідеально повторює контури голови і шиї. Різна висота валиків дозволяє підібрати найбільш зручну для Вас форму..
649грн.
Ортопедична подушка виготовлена на основі натурального, перфорованого латексу з комірчастою структурою, який володіє чудовими підтримують і ергономічними властивостями, рельєфна поверхня якої володіє мікромассажним ефектом і забезпечує чудову циркуляцію повітря. Склад: Натуральний пе..
478грн.
Подушка МЕМОРІ - ЛАТЕКС Ортопедична подушка класичної форми. Підтримує у фізіологічно правильному положенні шийні хребці. Підлаштовується під контури, «запам'ятовуючи» їх форму і не надаючи відповідного тиску, створює приємні відчуття невагомості і комфорту. Розміри: 60 × 40x12 ..
944грн.
Ортопедична подушка класичної форми. Підтримує у фізіологічно правильному положенні шийні хребці. Підлаштовується під контури, «запам'ятовуючи» їх форму і не надаючи відповідного тиску, створює приємні відчуття невагомості і комфорту.   Склад: ..
692грн.
Подушка Меморі-ергономік Ортопедична подушка ергономічної форми. Анатомічна, конусоподібна, з двома подшейним валиками різного діаметру. Забезпечує відмінну підтримку для голови і шиї. Завдяки пористій структурі-воздухопроніцаема.Обеспечівает здоровий комфортний відпочинок під час сну. ..
692грн.
Подушка Меморі-латекс ергономіка Подушка Neolux «Меморі-латекс ергономіка» Ортопедична подушка ергономічної форми. Анатомічна, конусоподібна, з двома підшийними валиками різного діаметру. Забезпечує відмінну підтримку для голови і шиї. Завдяки пористій структурі - пропускає повітря. Заб..
944грн.