Сортування
Відображати:
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  ** при замовлені на суму понад 3000 грн   Матрас Slim Roll | Слім Ролл Чохол – тканина стрейч, прошита вовною Блок з комфортної піни Чохол – тканина стрейч, прошита бавовною Висота - 15 см ..
1,327грн.
Матрац Memo Roll ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ Memo Roll - наматрацник у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ Memo Roll - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 30%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! ** при покупці на суму понад 3000 грн Матрац Memo Roll    &nb..
2,172грн.
Матрац Rollspring Memo Take@Go БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! Матрац Rollspring Memo Чи не ускладнюйте собі життя - купіть матрац у вакуумній упаковці!        Чохол - тканина стрейч, прошита з натуральною вовною     ..
2,170грн.
Основа Топпер Flex Top - високоеластична піна - мікропористий наповнювач, нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний. За рахунок інноваційних властивостей цього матеріалу правильно розподіляється тиск на різні частини тіла, знімається навантаження з судин і поліпшується кровообіг під час сну і від..
662грн.
Матрац Latex Roll АКЦІЯ! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МАТРАЦУ Latex Roll - наматрацник у ПОДАРУНОК! ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ Latex Roll - ЗНИЖКА НА КАРКАС з ламелями - ДО 30%! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Матрац Latex Roll        Чохол - тканина ..
2,763грн.
Матрац Rollspring Coco Take@Go   БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ! Матрац Rollspring Coco Чи не ускладнюйте собі життя - купіть матрац у вакуумній упаковці!        Чохол - тканина стрейч, прошита з натуральною вовною ..
2,960грн.
Двосторонній топпер Flex Cocos призначений для поліпшення якості вашого спального місця. Сторона з високоеластичною піною призначена для максимально правильного розподілу навантаження на тіло людини. Кокосова койра - натуральний наповнювач, що надає виробу жорсткість і пружність. Flex Cocos - від..
988грн.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ЛЬВОВУ  при покупці на суму понад 3000 грн Матрац Big Roll | Біг Ролл Матрац Big Roll - беспружинний ортопедичний матрац підвищеної жорсткості з високим рівнем комфорту. Чохол – тканина стрейч, прошита вовною Высокоеластична піна..
2,655грн.
Акція
Матрац Mix Roll | Мікс Ролл
Матрац Mix Roll   АКЦІЯ -20% з 1 лютого по 30 квітня 2018 року !           Чохол - тканина стрейч, прошита з натуральною вовною      Високоеластичного піна з масажним ефектом   &nbs..
3,365грн. 2,692грн.
Основа Топпер Latex Top - перфорований латекс - натуральний матеріал, виготовлений з екстракту соку гевеї. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористої структури, подібної до будови бджолиних сот, із заповненими повітрям осередками.        Висота Топ..
1,315грн.
До складу Топпер Memo Top входить інноваційний матеріал Memory Foam. Осередки з "пам'яттю", з яких складається матеріал Memory Foam, реагуючи на температуру і вагу людського тіла, в точності повторюють його контури. Допомагаючи розподілити вагу тіла на набагато більшій площі, осередки з "пам'яттю..
1,414грн.
Топпер двосторонньої жорсткості - ідеальне поєднання натуральних наповнювачів: латексу і кокосової койри. Натуральний перфорований латекс, за рахунок своїх властивостей забезпечує правильну анатомічну підтримку хребта, а жорстка кокосова койра - прекрасний засіб для профілактики захворювань кістк..
1,683грн.
Універсальний топпер Memo Cocos з різною жорсткістю сторін - незамінна річ для міцного і здорового сну. Реагуючи на температуру і вагу тіла, піна Memory Foam ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по поверхні виробу. Гіпоалергенна кокосова койра, що входить до складу Топпе..
1,754грн.